HURDA FİYATLARI

Hurda Fiyatları 21.08.2023 tarihi itibariyle aşağıdaki gibidir. Muzaffer Metal 2000 Yılından beri İstanbul / Anadolu Yakası bölgesinde Demir hurdası, Bakır hurdası, Alüminyum hurdası, Sarı pirinç hurdası, Kurşun hurdası, Krom hurdası, Kablo hurdası, Çinko hurdası, Nikel hurdası, Pimaş hurdası gibi her nevi hurda alım – satım işlemi bunun yanı sıra yıkım-söküm işlerini değerinde yapmaktadır. Güncel Hurda Fiyat Listesi yaklaşık perakende alış fiyatları olup günlük olarak değişebilmektedir.

 

Demir Hurda Fiyatı5 LİRA
Alüminyum Hurda Fiyatı37 LİRA
Sarı Pirinç Hurda Fiyatı105 LİRA
Bakır Hurda Fiyatı140 LİRA
Kablo Hurda Fiyatı70 LİRA
Pimaş Hurda Fiyatı5 LİRA
Çinko Hurda Fiyatı60 LİRA
Kurşun Hurda Fiyatı55 LİRA
Krom Hurda Fiyatı50 LİRA
Nikel Hurda Fiyatı210 LİRA
Kablo Hurdası70 LİRA

 

 

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ ?

Son yıllarda istanbul hurda firmaları tarafından yoğun olarak hizmet verilen bir metropol oldu. Bir çok hurdacı bu devasa şehirde işini düzgün yaparak kısa sürede istanbul geri dönüşüm sektöründe kalıcı olmaya devam etti, bir kısım istanbul hurdacı ise hurda fiyatları kısmında daha az para vermek için ya kilodan çaldı, ya ederinden hurda fiyatları vermedi, doğal olarak müşteri tarafından kara listeye alındı, yada boyundan büyük aldığı işlerin altından kalkamadı silindi ve gitti.

Muzaffer Metal sektörde 2000 yılından veri fark yaratmaya, 1000 lerce iş yaptığı kişi ve kurum ile %100 memnuniyet ilkesi ile çalışmaya devam ediyor. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmaya çalışıyoruz..