Muzaffer Metal 2000 Yılından beri İstanbul / Anadaolu Yakası ve Gebze bölgesinde; Demir hurdası, Bakır hurdası, Alüminyum hurdası, Sarı pirinç hurdası, Kurşun hurdası, Krom hurdası, Kablo hurdası, Çinko hurdası, Nikel hurdası, Pimaş boru hurdası gibi her nevi hurda alım satım işlemi bunun yanı sıra yıkım-söküm işlerini değerinde yapmaktadır..

Muzaffer Metal< bugüne kadar gerçekleştirmiş olduğu faaliyetleri ve hurda sektöründeki mevcut konumuyla geri dönüşüm / hurdacı alanında sektöründe önemli bir konuma sahiptir. Kalite, güven, yüksek fiyat garantisi ve pratikliği ile adından söz ettirmektedir.

Misyonumuz; "Daima müşteri beklentileri ve talepleri doğrultusunda ve en yüksek standart ve kalitede geri dönüşüm alımı yaparak müşterilerimizin ihtiyaçlarına zamanında cevap verebilmek."

Vizyonumuz; Bölgemizde beklentilerin üzerinde yaratıcı hizmet vererek, Her nevi hurda alım satım firmamızı büyüme seviyesine yükseltme ve müşteri odaklı büyüyen "Lider Geri Dönüşüm Firması" konumuna erişmek.

Değerlerimiz; Üstün ürün kalitesi, Bütçe dostu fiyat, İnsana saygı ve çevreye duyarlılık, Sürdürülebilirlik, Yenilikçilik, Çözüm ve memnuniyet odaklılık..